Yalıtım Ceketi Üretim Tesisimiz

Vana,Boru,Flanş ,Pompa,Manifold ,Eşanjor,Turbo Jeneratör,Oto eksoz ısı kalkanı ve Türbin Gövde ceket tipi izolasyonunda kullanılacak yastıkların üretim fabrikalarımız,

ISO 9001-2008 kalite belgelidir,

TSEK 126 STANDARDI İPTAL EDİLMİŞTİR.(TSEK 126 )GEÇERSİZDİR.

(İMALAT KRİTERİ;Otomotiv ve tekstil sektörleri için kumaş, halı, keçe, nonwoven, vinyl malzemelerin CNC makine kesimi ile şekillendirilmesi, dikişli parça üretimi bazlı ) Ceket Dikiş makinalarımız deri dikiş özellikli Puff ve Dürkopp Adler dir.

İşinizin verilmesinin ardından firmanın atölye-dikim yeri kriterleri karşılayıp karşılamadığı kontrolü için şirketiniz yetkilisi tarafından denetletin.Rafineri  ve vb  iş teslimi açısından teslim süresi önem arz etmektedir.

Aylık üretim kapasitesimiz tek modelde 20-25.000 adet/ay dır.

Kesim ve Dikim İşlemleri
Makina parkımızda yer alan toplam 10 adet otomatik kumaş kesim ve serim sistemi ve 117 adet dikiş makinalarımız  (Dürkopp Addler ,Puff ve Juki marka) ile Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde 2.000m2 , Bursa Gemlik Serbest Bölge’de 1600 m2 olmak üzere ve Bursa İnegöl’de 1.000m2 olmak üzere toplamda 4.600m2 kapalı alanda hizmet vermekteyiz. Tesislerimizde otomotiv sektöründe kullanılan teknik tekstil (kompozit) kumaşların kesim ve dikim çalışması yapılmaktadır. Ayrıca tekstil ve yalıtım ceketi sektörü ile alakalı da çalışmalarımız bulunmaktadır.

Tesisimizde gerekli bütün kalite belgelerimiz mevcut olup kalite ve üretim departmanlarımız konularında tecrübeli ve sektörden gelen kişilerden oluşmaktadır.

Gerek kalite yönetim departmanımız gerekse çalışan personelimiz otomotiv ve tekstil tabanından geldiği için sektörlere özel hassasiyet ve değerleri çok iyi biliyoruz. Kaliteli ürün ve zamanında teslimat hedeflerimiz ile siz müşterilerimize 7/24 hizmet vermekten gururluyuz. Referanslarımız ve iş detayları ile ilgili lütfen bizimle temasa geçiniz.